false

18.02.2019
24.02.2019

Po 18.02.2019

  • 14:15Jóga Rosťa6
  • Do:
    15:15
    Rosťa Adamec
    Velký sál
    14/6 (celkem / volných)
  • 16:30Kruhový trénink8
  • Do:
    17:30
    Rosťa Adamec
    Velký sál
    14/8 (celkem / volných)
  • 17:30Ashtanga jóga2
  • Do:
    18:30
    Markéta Merunková
    Malý sál
    8/2 (celkem / volných)
  • 17:45ZS klasik0
  • Do:
    18:45
    Rosťa Adamec
    Velký sál
    12/0 (celkem / volných)
  • 19:00ZS flow0
  • Do:
    20:00
    Rosťa Adamec
    Velký sál
    12/0 (celkem / volných)

Út 19.02.2019

  • 10:30ZS klasik0
  • Do:
    11:30
    Rosťa Adamec
    Velký sál
    12/0 (celkem / volných)
  • 14:45Fasciální jóga8
  • Do:
    16:05
    Ála Adamcová
    Velký sál
    15/8 (celkem / volných)
  • 18:00Fasciální jóga11
  • Do:
    19:20
    Ála Adamcová
    Velký sál
    15/11 (celkem / volných)

St 20.02.2019

  • 17:45Kruhový trénink8
  • Do:
    18:45
    Rosťa Adamec
    Velký sál
    14/8 (celkem / volných)
  • 19:00Jóga Rosťa2
  • Do:
    20:00
    Rosťa Adamec
    Velký sál
    14/2 (celkem / volných)

Čt 21.02.2019

  • 08:15Jóga Rosťa7
  • Do:
    09:15
    Rosťa Adamec
    Velký sál
    14/7 (celkem / volných)
  • 15:15Jóga Rosťa1
  • Do:
    16:15
    Rosťa Adamec
    Velký sál
    14/1 (celkem / volných)
  • 16:20Zdravá záda4
  • Do:
    17:20
    Ála Adamcová
    Velký sál
    5/4 (celkem / volných)
  • 17:45ZS klasik0
  • Do:
    18:45
    Rosťa Adamec
    Velký sál
    12/0 (celkem / volných)
  • 18:00Ashtanga jóga5
  • Do:
    19:00
    Zuzka Drápelová
    Malý sál
    8/5 (celkem / volných)
  • 19:00ZS flow2
  • Do:
    20:00
    Rosťa Adamec
    Velký sál
    12/2 (celkem / volných)

Pá 22.02.2019

  • 08:15Ashtanga jóga6
  • Do:
    09:15
    Markéta Merunková
    Malý sál
    8/6 (celkem / volných)
  • 15:00mini dance klub8
  • Do:
    16:00
    Radka Poláková
    Velký sál
    8/8 (celkem / volných)
  • 16:00Kruhový trénink8
  • Do:
    17:00
    Rosťa Adamec
    Velký sál
    14/8 (celkem / volných)
  • 16:00Dance Latino8
  • Do:
    17:00
    Radka Poláková
    -
    8/8 (celkem / volných)
  • 17:05ZS klasik1
  • Do:
    18:05
    Rosťa Adamec
    Velký sál
    12/1 (celkem / volných)
  • 18:15ZS Martin12
  • Do:
    19:15
    Martin Martiniak
    Velký sál
    12/12 (celkem / volných)

So 23.02.2019

  • 09:30Kruhový trénink9
  • Do:
    10:30
    Vašek Pecen
    Velký sál
    14/9 (celkem / volných)
  • 10:45HIIT10
  • Do:
    11:45
    Vašek Pecen
    Velký sál
    14/10 (celkem / volných)

Ne 24.02.2019

  • 17:00ZS klasik0
  • Do:
    18:00
    Rosťa Adamec
    Velký sál
    12/0 (celkem / volných)
  • 18:05Jóga Rosťa0
  • Do:
    19:05
    Rosťa Adamec
    Velký sál
    14/0 (celkem / volných)

Rezervovat lekci:

Tato lekce již proběhla, vyberte prosím pro rezervaci jinou lekci.

Pozn.: Rezervaci je možné zrušit nejpozději 4 hodiny před začátkem lekce.