Postup rezervace cvičební lekce

Na lekce Závěsný systém, Kruhový trénink a Strečink je třeba se objednat v online rezervačním systému.

1. Nejprve je nutné přihlásit se do systému (zde). Pokud dosud nemáte založený uživatelský účet, registrovat se můžete zde.

2. Po přihlášení, jsou jednotlivé lekce zobrazeny v kalendáři. V závislosti na velikosti zobrazovaního zařízení vypadá výpis lekcí následovně:

rozvrh lekcí - desktopová zařízení

Zobrazení kalendáře pro osobní počítače

rozvrh lekcí - desktopová zařízení

Zobrazení kalendáře pro mobilní zařízení

3. Kliknutím na vybranou lekci se zobrazí detail s popisem lekce. Zde máte také možnost pomocí tlačítka "rezervovat", rezervovat si danou lekci.

rozvrh lekcí - desktopová zařízení

Zobrazení detailu lekce pro osobní počítače

rozvrh lekcí - desktopová zařízení

Zobrazení detailu lekce pro mobilní zařízení

4. Pro zrušení rezervace, slouží tlačítko "zrušit rezervaci" v detailu lekce (objeví se pouze pokud máte danou lekci rezervovanou). Rezervaci je možné zrušit nejpozději 4 hodiny před začátkem lekce.

5. Po přihlášení do systému vidíte výpis všech dostupných lekcí v daném týdnu. Vámi rezervované lekce mají v pravém horním rohu symbol . Výpis lekcí můžete filtrovat pomocí zaškrtávacích tlačítek v horní části stránky. Dostupné možnosti jsou: zobrazení všech lekcí, nebo pouze vaše rezerovavné lekce v daném týdnu.

6. Nad kalendářem se nachází datum s šipkami doprava a doleva. Toto datum vyjadřuje první a poslední den týdne zobrazeného v kalendáři. Šipky slouží pro přesouvání mezi týdny.

7. Pomocí symbolu v pravé části horní navigační lišty, se můžete do systému přihlásit a odhlásit. Kliknutím na tento symbol aktivujete nabídku s možnostmi jako je přihlásit/odhlásit ze systému a spravovat osobní nastavení účtu (emailová adresa, telefon, heslo apod.)

Upozornění:

Objednanou rezervaci lze zrušit nejpozději 4 hodiny před začátkem lekce. Máte-li vytvořenou rezervaci a na lekci se nedostavíte, vstupné propadá.

Vstupné se hradí trenérovi před začátkem lekce.